Z nami zwiększysz moc w swoim samochodzie!
Specjalizujemy się w modyfikacji oprogramowania sterownika silnika. Posiadamy hamowanię podwoziową 4x4 oraz WOM do sprawdzania efektów naszej pracy. Zajmujemy się chip tuningiem i rozwiązywaniem problemów z DPF, EGR, AD BLUE. Wspieramy pojazdy osobowe, ciężarowe, rolnicze oraz budowlane.
Dowiedz się więcejLat
doświadczenia
Zadowolonych
klientów
Oferowanych
usług
Obsługiwanych
pojazdów
Nasza firma ma na celu indywidualne zestrojenie wszystkich podzespołów do aktualnego stanu i możliwości jednostki napędowej w efekcie skutkuje podniesie mocy i momentu obrotowego. Końcowa skutkuje to większą dynamiką auta jak i zmniejszeniem spalania przy zachowaniu dotychczasowego tempa zużycia silnika.
Posiadamy hamownię dla pojazdów z napędem na jedną i dwie osie (4x4) oraz hamownię WOM dla ciągników rolniczych.
SzczegółyGłównym atutem naszej działalności są modyfikacje oprogramowania zwiększające moc silnika i moment obrotowy, jednocześnie optymalizujące dawkę paliwa.
SzczegółyPo wizycie u nas, problematyczne filtre cząstek stałych DPF, zawory recyrkulacji spalin EGR oraz systemy AdBlue nie są już problemem!
Szczegóły
Poznaj opinie zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług.
źródło: Opinie Google
Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, Wartość
Jak najbardziej polecam współpracuje z tym Panem od dłuższego czasu jak dla mnie jest najlepszy w Lubelszczyźnie na kilkanaście samochodów ani 1 poprawki. Z całym szacunkiem POLECAM
Jak najbardziej OK, polecam! Byłem starym parchem paskiem 1.9tdi na dniach i dało się z niej wykrzesać 30% więcej :O tak jak chciałem, czyli nie koksuje już od dołu, bo to nie miało sensu i ładnie już jechał od dołu, ale moc wzrasta wraz z obrotami i o to mi chodziło. Kultura pracy silnika się nie zmieniała, nic nie dymi więcej, spalanie może spadło, ale to minimalnie jeżeli już, ale to ciężko ocenić, bo za mało czasu minęło i poza tym za bardzo go cisnę teraz :-) więc i spalanie też powinno być odpowiednie większe. Same zalety, polecam jak najbardziej. Zostałem też obsłużony mimo godzinnego spóźnienia :)
Bardzo polecam. U pana Arkadiusza byłem dziś busem z 1,9 cdti. Jestem bardzo zadowolony z przyrostu mocy i momentu. Teraz wjazd pod dużą górę już nie wiąże się z utratą prędkości a wyprzedzanie to teraz przyjemność. Indywidualne podejście do auta. Strojenie auta według oczekiwań klienta. Rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Każdemu polecam ten zakład.
Pełen profesjonalizm za rozsądne pieniądze. Wszystko wykonane tak jak uzgodnione. Polecam
Super firma bardzo polecam
Jestem zadowolony Pan Arek podniósł moc w passacie b7 1.6 105 KM ,po wstępnej diagnozie wynik 98 KM,ostatecznie wyszło 132 KM,czyli o niebo lepiej,co zresztą jest to odczuwalne podczas jazdy,polecam z czystym sumieniem.Pozdrawiam
Goraco polecam. Mam sharana 1.9 115 km. Przyjechalem do tego chlopaka po schamowaniu okazalo sie ze ma tylko 85 km I 223 nm. W piec minut diagnoza- przeplywomierz oszukuje komputer. Wyjecie, przeczyszczenie, ponowne zamontowanie I ma 109 km- nie wzial nawet 1 zł za robote. Potem nowa mapa, ustawienia itd. ponowne chamowanie I mam :D :142 km I 337 nm. Chlopak naprawde wie co robi a do tego cena nie jak u innych od 1000zł w gore- zaplacilem raptem 550 zł. Jak chip to tylko u niego.
Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, Wartość
Miła i profesjonalna obsługa, przyzwoite ceny i fachowe wykonanie, polecam
Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, Wartość
Ford Galaxy 2,0 TDCi automat z 2008 roku: było 140KM i 320Nm, jest 176KM i ponad 400Nm, przy czym 390Nm dostępne przy 1800rpm. Spadek spalania 0,5-1l/100km Od optymalizacji przelatane ponad 10 tys przez rok i żadnych negatywów a "tatowóz" objeżdża pseudosportowe fury aż miło. Polecam z czystym sumieniem!!!
Fiat talento 1.6dci zrobiony na 175 koni jeździ super.polecam
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ostatnimi modyfikacjami.