Z nami zwiększysz moc w swoim samochodzie!
Specjalizujemy się w modyfikacji oprogramowania sterownika silnika. Posiadamy hamowanię podwoziową 4x4 oraz WOM do sprawdzania efektów naszej pracy. Zajmujemy się chip tuningiem i rozwiązywaniem problemów z DPF, EGR, AD BLUE. Wspieramy pojazdy osobowe, ciężarowe, rolnicze oraz budowlane.
Dowiedz się więcejLat
doświadczenia
Zadowolonych
klientów
Oferowanych
usług
Obsługiwanych
pojazdów
Nasza firma ma na celu indywidualne zestrojenie wszystkich podzespołów do aktualnego stanu i możliwości jednostki napędowej w efekcie skutkuje podniesie mocy i momentu obrotowego. Końcowa skutkuje to większą dynamiką auta jak i zmniejszeniem spalania przy zachowaniu dotychczasowego tempa zużycia silnika.
Posiadamy hamownię dla pojazdów z napędem na jedną i dwie osie (4x4) oraz hamownię WOM dla ciągników rolniczych.
SzczegółyGłównym atutem naszej działalności są modyfikacje oprogramowania zwiększające moc silnika i moment obrotowy, jednocześnie optymalizujące dawkę paliwa.
SzczegółyPo wizycie u nas, problematyczne filtre cząstek stałych DPF, zawory recyrkulacji spalin EGR oraz systemy AdBlue nie są już problemem!
Szczegóły
Poznaj opinie zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług.
źródło: Opinie Google
Super obsługa pełen profesjonalizm
Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę Ame-Tuning robiłem już tam drugie auto, efekt przeszedł moje oczekiwania. Bardzo fajne podejście do klienta, zaangażowanie w pracę z dbałością o wszelkie szczegóły i posiadana wiedzą pokazuje tylko że Pan Arkadiusz wie co robi . Auta jeżdżą jak zwariowane. Polecam!!!!
Pan Arkadiusz wykonał modyfikacje mojego auta w pełni profesjonalnie. Od zabiegu minęło niespełna dwa miesiące i ok 5000km w tym jednorazowa trasa 2300km. auto sprawuje się doskonale ( Audi A4 B8 2,0 TDI) spalanie spadło w porównaniu do poprzedniego stanu, a przyjemność z jazdy poprawiła się o 100%. Z czystym sumieniem polecam.
Polecam w 100% usługi tego Pana. Nie pierwszy samochód tam robiłem i usługa na najwyższym poziomie.
Bardzo dobre miejsce do podniesienia mocy auta w profesjonalny sposób! Arkadiusz wie co robi ;-) w trzech autach wyszło wszystko super! Bardzo konkurencyjne ceny! Polecam!
Bardzo polecam. U pana Arkadiusza byłem dziś busem z 1,9 cdti. Jestem bardzo zadowolony z przyrostu mocy i momentu. Teraz wjazd pod dużą górę już nie wiąże się z utratą prędkości a wyprzedzanie to teraz przyjemność. Indywidualne podejście do auta. Strojenie auta według oczekiwań klienta. Rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Każdemu polecam ten zakład.
Dzięki Arkadiusz , dałeś mu dzisiaj kopa i jestem bardzo zadowolony:) Audi A6C6 136km na 170 jest moc POZDRAWIAM KRASNYSTAW
Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, Wartość
Świetnie wykonana usługa Chiptuningu auta, pełen profesjonalizm i co najważniejsze: szacunek dla czasu Klienta.
PS. atrakcyjna cena.
Polcam pełen profesjonalizm
Jestem zadowolony z usługi :)
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ostatnimi modyfikacjami.