Z nami zwiększysz moc w swoim samochodzie!
Specjalizujemy się w modyfikacji oprogramowania sterownika silnika. Posiadamy hamowanię podwoziową 4x4 oraz WOM do sprawdzania efektów naszej pracy. Zajmujemy się chip tuningiem i rozwiązywaniem problemów z DPF, EGR, AD BLUE. Wspieramy pojazdy osobowe, ciężarowe, rolnicze oraz budowlane.
Dowiedz się więcejLat
doświadczenia
Zadowolonych
klientów
Oferowanych
usług
Obsługiwanych
pojazdów
Nasza firma ma na celu indywidualne zestrojenie wszystkich podzespołów do aktualnego stanu i możliwości jednostki napędowej w efekcie skutkuje podniesie mocy i momentu obrotowego. Końcowa skutkuje to większą dynamiką auta jak i zmniejszeniem spalania przy zachowaniu dotychczasowego tempa zużycia silnika.
Posiadamy hamownię dla pojazdów z napędem na jedną i dwie osie (4x4) oraz hamownię WOM dla ciągników rolniczych.
SzczegółyGłównym atutem naszej działalności są modyfikacje oprogramowania zwiększające moc silnika i moment obrotowy, jednocześnie optymalizujące dawkę paliwa.
SzczegółyPo wizycie u nas, problematyczne filtre cząstek stałych DPF, zawory recyrkulacji spalin EGR oraz systemy AdBlue nie są już problemem!
Szczegóły
Poznaj opinie zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług.
źródło: Opinie Google
Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm
Polecam. Pełen profesjonalizm. Auto sprawuję się świetnie
Goraco polecam. Mam sharana 1.9 115 km. Przyjechalem do tego chlopaka po schamowaniu okazalo sie ze ma tylko 85 km I 223 nm. W piec minut diagnoza- przeplywomierz oszukuje komputer. Wyjecie, przeczyszczenie, ponowne zamontowanie I ma 109 km- nie wzial nawet 1 zł za robote. Potem nowa mapa, ustawienia itd. ponowne chamowanie I mam :D :142 km I 337 nm. Chlopak naprawde wie co robi a do tego cena nie jak u innych od 1000zł w gore- zaplacilem raptem 550 zł. Jak chip to tylko u niego.
Jak najbardziej OK, polecam! Byłem starym parchem paskiem 1.9tdi na dniach i dało się z niej wykrzesać 30% więcej :O tak jak chciałem, czyli nie koksuje już od dołu, bo to nie miało sensu i ładnie już jechał od dołu, ale moc wzrasta wraz z obrotami i o to mi chodziło. Kultura pracy silnika się nie zmieniała, nic nie dymi więcej, spalanie może spadło, ale to minimalnie jeżeli już, ale to ciężko ocenić, bo za mało czasu minęło i poza tym za bardzo go cisnę teraz :-) więc i spalanie też powinno być odpowiednie większe. Same zalety, polecam jak najbardziej. Zostałem też obsłużony mimo godzinnego spóźnienia :)
Polecam wszystkim bardzo miła obsługa klienta szybko , sprawnie wszystko zrobione. SUPER :)
Fachowo i w pełni profesjonalny serwis
Polecam. Ostatnio zrobione 2 legendarne 1.9 tdi. Fajne bezdymne programy bezpieczne dla sprzęgła, polecam
Fachowa i błyskawiczna obsługa. Polecam i jeszcze napewno odwiedzę ;)
Jestem zadowolony z usługi :)
Polecam profesjonalnie i co najważniejsze wszytko działa jak należy polecam
Już drugie auto oddane i krótko mówiac: efekt przeszedł moje oczekiwania. Bardzo niska cena w stosunku do jakości usługi. Zdecydowanie polecam.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ostatnimi modyfikacjami.