Z nami zwiększysz moc w swoim samochodzie!

O nas

169A6A6D-D93C-46CA-9408-F524931328D4
4B48306A-D145-4A35-B1DB-274C957AD5E5

O nas

Jesteśmy AME Tuning i zajmujemy się kompleksową modyfikacją oprogramowania w pojazdach osobowych, ciężarowych, rolniczych. Naszym klientom oferujemy indywidualne zestrojenie mapy silnika do bieżącej kondycji pojazdu. Bierzemy pod uwagę wszystkie modyfikacje i usterki, które występują w silniku. Eliminujemy problemy z filtrem cząstek stałych DPF/ADBLUE, zaworem recyrklulacji spalin EGR, błędami DTC. Optymalizujemy oprogramowanie w taki sposób, aby frajda z jazdy była większa, zaś sama jazda ekonomiczna.

Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w modyfikacji oprogramowania sterownika silnika. Nasza firma ma na celu indywidualne zestrojenie wszystkich podzespołów do aktualnego stanu i możliwości jednostki napędowej, w efekcie skutkuje to podniesiem mocy i momentu obrotowego. Końcowo skutkuje to większą dynamiką auta jak i zmniejszeniem spalania przy zachowaniu dotychczasowego tempa zużycia silnika.

Zarezerwuj wizytę!

Już teraz skontaktuj się z nami i zarezerwuj wizytę w naszym serwisie. Twój pojazd będzie dynamiczniejszy, sprawniejszy i bezpieczniejszy.

Dlaczego my?

W ostatnim czasie doposażyliśmy się w hamownie WOM do pomiaru mocy w ciągnikach rolniczych oraz sprzęt do elektroniki AGRO, TRUCK, maszyny budowlane. Cały czas staramy się rozwijać wraz z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Border
01

Pozytywne opinie
od klientów

Posiadamy szereg przychylnych opinii od klientów, którzy skorzystali z naszych usług.

Border
02

Rozwój
i skuteczność

Ciągle się rozwijamy, inwestujemy w oprogramowanie, sprzęt oraz przede wszystkim wiedzę.

Border
03

Ponad 10 lat
doświadczenia

Nasze doświadczenie na przestrzeni czasu pozwala nam podejmować niecodzienne wyzwania.

Border
04

Szybki kontakt
i terminy usług

Gwarantujemy szybką odpowiedź na zapytanie, z nami szybko umówisz się na modyfikację.