Z nami zwiększysz moc w swoim samochodzie!

Chip tuning DAF CF EURO 4 85 12.9 R6 461 KM 339 kW

DAF CF EURO 4 85 12.9 R6 461 KM 339 kW

Dzięki modyfikacji w samochodzie DAF CF EURO 4 85 12.9 R6 461 KM 339 kW moc silnika oraz moment obrotowy zwiększą się, dając drugie życie Twojemu pojazdowi. Większa elastyczność podczas gwałtownego przyspieszania oraz jednocześnie mniejsze spalanie przy spokojnej jeździe są głównymi powodami chip tuningu.

Pojazd
DAF CF EURO 4
Silnik
85 12.9 R6 461 KM 339 kW
Paliwo
diesel
Moc silnika
461 KM
Moment obrotowy
2300 Nm

Koszt i termin modyfikacji

Zapraszamy na chip tuning pojazdu DAF CF EURO 4 85 12.9 R6 461 KM 339 kW w AME-Tuning. Szybkie terminy, korzystna cena!

Zadzwoń, sprawdź koszt modyfikacji i umów się na wizytę:

501 070 062

Proces podniesienia mocy w samochodzie DAF CF EURO 4 polega na zmianie parametrów silnika 85 12.9 R6 461 KM 339 kW w taki sposób, aby bez problemu wygenerował więcej energii w bezpieczny sposób.

Przed modyfikacją DAF CF jest sprawdzany na hamowni podwoziowej. Badamy pierwotny moc i moment obrotowy silnika, przeprowadzamy wstępną diagnozę. Na podstawie uzyskanych parametrów przystępujemy do odczytu sterownika silnika i edycji oprogramowania.

Po wszystkich wprowadzonych przez nas zmianach, wgrywamy indywidualnie przygotowany program do sterownika pojazdu. Następnie sprawdzamy jaką moc i moment obrotowy DAF CF EURO 4 85 12.9 R6 461 KM 339 kW uzyskuje po zmianach na hamowni podwoziowej.

Co możesz zyskać?

Przyrost mocy

Poniżej przedstawiamy symulację potencjalnego przyrostu mocy i momentu obrotowego, które możesz uzyskać modyfikując oprogramowanie w AME Tuning.

Oryginał

461KM
 • Moc silnika: 461 KM
 • oryginał
 • Moment obrotowy oryginalny: 2300 Nm
 • bez modyfikacji
Umów się na wizytę

Chip Tuning

511KM
 • Moc po chiptuningu: 511 KM
 • +50 KM / +11%
 • Moment po chiptuningu: 2500 Nm
 • +200 Nm / +9%
Zarezerwuj termin
Service Image
Service Image

Gdy odbierzemy wiadomość, skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić najbardziej dogodny termin i zaproponujemy konkurencyjną cenę.

Wyświetl wszystkie dane kontaktowe

Zarezerwuj termin

Uzupełnij poniższy formularz.

Nie jesteś pewien czy warto?

Pytania i odpowiedzi dotyczące modyfikacji

Jeśli nie wiesz, czy warto podnieść moc w swoim samochodzie - zapoznaj się z naszym krótkim FAQ. Gwarantujemy satysfakcję. Nie boimy się podnosić mocy.

 • Otrzymujemy pozytywne opinie od klientów
 • Dbamy o rozwój i skuteczność
 • Mamy ponad 10 lat doświadczenia
 • Oferujemy szybki kontakt i terminy usług
Więcej informacji o nas

Poprawnie przeprowadzony chip tuning jest bezpieczny. Polega na dostosowaniu oprogramowania do indywidualnego pojazdu na podstawie jego zmierzonych parametrów poprzedzających sam proces chip tuningu. Indywidualne zestrojenie wartości jest kluczem do osiągnięcia optymalnego przyrostu mocy, który będzie zupełnie bezpieczny dla jednostki napędowej.

Największy przyrost mocy odnotowują pojazdy z silnikiem diesla wyposażone w turbosprężarkę, najmniejszy przyrost z kolei uzyskają pojazdy z silnikami wolnossącymi. Przecięty przyrost mocy w autach z doładowaniem osiąga ok. 25-30%, natomiast w silnikach wolnossących ok. 4-8%.

Mimo, iż współczesne silniki kładą nacisk na ekonomię, każdy kierowca od czasu do czasu musi mocniej wcisnąć pedał gazu. Podniesienie mocy gwarantuje szybsze wyprzedzanie, większą frajdę z jazdy, a na dłuższą metę obniża zużycie paliwa.

Nasz serwis udziela pisemnej gwarancji na przeprowadzone modyfikacje.

Pojazd dostarczony do naszego serwisu musi być w dobrej kondycji - mamy na myśli przede wszystkim jednostkę napędową. Gwarantujemy, że modyfikacje przeprowadzane przez nas są wykonane profesjonalnie. Każdy pojazd przed procesem modyfikacji jest odpowiednio diagnozowany. Dopiero na podstawie tej analizy podejmujemy kolejne decyzje.